Contactgegevens 

Voor vragen over advocaten of vragen van advocaten die gevestigd zijn in het arrondissement Noord-Holland kunt u contact opnemen met het bureau van de Orde in Haarlem.

Het arrondissement Noord-Holland omvat de gemeenten:
Alkmaar, Beemster, Bergen, Beverwijk, Bloemendaal, Castricum, Den Helder, Drechterland, Edam-Volendam, Enkhuizen, Haarlem, Haarlemmermeer, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Heerhugowaard, Heiloo, Hollands Kroon, Hoorn, Koggenland, Landsmeer, Langedijk, Medemblik, Oostzaan, Opmeer, Purmerend, Schagen, Stede Broec, Texel, Uitgeest, Velsen, Waterland, Wormerland, Zaanstad, Zandvoort.


BEREIKBAARHEID

Het Bureau van de Orde is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur.

Het telefoonnummer is 023 - 5530 180.
Het e-mailadres is info@advocatenorde-nh.nl

Correspondentie kunt u richten aan:

Kruisweg 70
2011 LG HAARLEM

contactgegevens medewerkers

mr. A.G. Moeijes, deken: 
deken@advocatenorde-nh.nl 

mr. Karen B. Sluiter, adjunct-secretaris / directeur Bureau van de Orde: 
sluiter@advocatenorde-nh.nl

Ellis Sengers, stafmedewerker:
sengers@advocatenorde-nh.nl

mr. Annette M. Meerman, stafmedewerker: 
meerman@advocatenorde-nh.nl 

Rachèl Engelen, stafmedewerker: 
engelen@advocatenorde-nh.nl

Danike Steenmeijer, bureaumedewerker:
steenmeijer@advocatenorde-nh.nl 

Palmyra M. Oldenburger-Gersdorf, bureaumedewerker:
oldenburger@advocatenorde-nh.nl

Saskia Schipper, bureaumedewerker: 
schipper@advocatenorde-nh.nl