Contactgegevens 

Voor vragen over advocaten of vragen van advocaten die gevestigd zijn in het arrondissement Noord-Holland kunt u contact opnemen met het bureau van de Orde in Haarlem.

Het arrondissement Noord-Holland omvat de gemeenten:
Alkmaar, Beemster, Bergen, Beverwijk, Bloemendaal, Castricum, Den Helder, Drechterland, Edam-Volendam, Enkhuizen, Haarlem, Haarlemmermeer, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Heerhugowaard, Heiloo, Hollands Kroon, Hoorn, Koggenland, Landsmeer, Langedijk, Medemblik, Oostzaan, Opmeer, Purmerend, Schagen, Stede Broec, Texel, Uitgeest, Velsen, Waterland, Wormerland, Zaanstad, Zandvoort.


BEREIKBAARHEID:

Het Bureau van de Orde is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-12.00 uur.

Het telefoonnummer is 023 - 5530 180.
Het faxnummer is 023 - 5530 185.
Het e-mailadres is info@advocatenorde-nh.nl

Correspondentie kunt u richten aan:

Kruisweg 70
2011 LG HAARLEM

contactgegevens medewerkers:

mr. A.G. Moeijes, deken: deken@advocatenorde-nh.nl
mr. Thecla M. Dams, adjunct-secretaris / directeur Bureau van de Orde: dams@advocatenorde-nh.nl
mr. Karen B. Sluiter, stafmedewerker: sluiter@advocatenorde-nh.nl
mr. Annette M. Meerman, stafmedewerker: meerman@advocatenorde-nh.nl 
Ellis Sengers, stafmedewerker: sengers@advocatenorde-nh.nl
Rachèl Engelen, stafmedewerker: engelen@advocatenorde-nh.nl
Palmyra M. Oldenburger-Gersdorf, bureaumedewerker: oldenburger@advocatenorde-nh.nl
Nicolette Schimmel, bureaumedewerker: schimmel@advocatenorde-nh.nl
Danike Steenmeijer, bureaumedewerker: secretariaat@advocatenorde-nh.nl